Neutralizacja odorów

Neutralizacja odorów

KROLPOL jest partnerem firmy UGN-Umwelttechnik GmbH, która już od 2002 roku zajmuje się technologiami ochrony środowiska. UGN specjalizuje się w technologiach biologicznego i chemicznego oczyszczania powietrza z substancji szkodliwych, filtracji zanieczyszczeń odorowych oraz redukcji korozji biologicznej, a jej zespół tworzą doświadczeni geologowie, technologowie procesów środowiskowych i inżynierowie.

Dzięki uwzględnianiu najnowszych osiągnięć naukowych oraz ścisłej współpracy z kompetentnymi partnerami zapewniamy Państwu realizację powierzonych nam zadań zgodnie z najnowocześniejszym stanem nauki i techniki. Każdy problem rozpatrujemy indywidualnie angażując zebrane przez lata doświadczenia.
Broszura na temat neutralizacji zanieczyszczeń odorowych Odór w powietrzu
Pobierz dokument
W zakresie neutralizacji odorowych zanieczyszczeń powietrza stosowany jest opatentowany i produkowany przez UGN-Umwelttechnik GmbH granulat na bazie celulozy UgnCleanPellets®
Dokument do pobrania Karta katalogowa granulatu UgnCleanPellets®
Pobierz dokument
Dokument do pobrania Właściwości granulatu UgnCleanPellets®
Pobierz dokument
Wyjątkowe właściwości granulatu UgnCleanPellets® w zakresie neutralizacji zanieczyszczeń odorowych przewyższają skutecznością węgiel aktywny.
Dokument do pobrania Porównanie UgnCleanPellets® z węglem aktywnym
Pobierz dokument
Rozwiązania i produkty procesowo-technologiczne UGN są udoskonalane w sposób ciągły, również we współpracy z instytutami badawczymi i szkołami wyższymi. Produkty i rozwiązania UGN znalazły uznanie w wielu krajach świata oraz był nagradzane na imprezach targowych, np. IENA oraz Salon des Inventions Geneve.
Share by: